Skocz do zawartości


Zdjęcie

Podczas instalacji systemu win 7 nie można utworzyć partycji. Błąd [Błąd:0x8004240f]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 skolsu90

skolsu90

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 04 10 2013 - 12:41

Witam Wszystkich

Mam problem z zainstalowanie systemu win 7. Problem jest w tym, że nie mogę dodać nowej partycji na któreją chcę wgrać system. Przy próbie stworzenia nowej partycji w nieprzydzielonym miejscu wystakuje mi błąd: "NIe można utworzyć nowej partycji w wybranym nieużywanym miejscu. [Błąd:0x8004240f]". Mam tylko jedną partycjie z danymi, których nie moge stracić :(  Gbyby nie to to usunąłym ją i wszystko od nowa podzielił ale takie rozwiązenie w mojej sytuacji odpada. Co gorsza nie mogę nawet zainstalować systemu na tej istniejącej już partycji z danymi bo wyświetla mi się komunikat :"Instalator nie mogł utworzyć nowej partycji systemowej ani zlokalozować istniejącej partycji systemowej. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz pliki dziennika instalatora systemu Windows". Więc teraz zostałem bez systemu i możliwości jego zainstalowania. Dodam tylko że jest to laptop i mam tylko jeden dysk. Co mam teraz zrobić? Proszę o pomoć.
Z góry dziękuję za pomoć i chęci :)

Pozdrawiam :)



  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: windows 7 instalacja systemu Windows 7 podział dysku na partycjie



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych